Par mums

SAS „Halomed” izveidota 2005. gada martā, lai apgādātu Baltijas un Eiropas valstu tirgus ar haloģeneratoriem (sāls aerosola ģeneratoriem). Haloterapijai (sāls terapijai) strauji iegūstot popularitāti ES un citās valstīs, apmēram 97% mūsu ražotās produkcijas tiek eksportēta uz ES un citām valstīm. Eksporta ģeogrāfija pastāvīgi paplašinās. Nesen savu produkciju sākām eksportēt uz Austrāliju, Vjetnamu, Kanādu un ASV. SAS „Halomed” cieši sadarbojas ar firmu AEROMED, kas ir pirmā haloģeneratoru ražotāja un kam ir liela pieredze un zinātniskais potenciāls līdzīgu aparātu izstrādāšanā un ražošanā. Pašlaik tiek ražoti šādi aparāti: ārstniecības iestādēm paredzētie „GDA 01.17” un „HaloPrima 02M”, SPA un veselības uzlabošanas centriem paredzētie „HaloPrima 01” un „HaloSmart 01”, ko var lietot arī privātmājās. Bez haloģeneratoriem mēs piedāvājam arī pilnu sāls istabu aprīkojumu: no projekta izstrādes un individuāla dizaina radīšanas līdz būvdarbu izpildei, sāls uzklāšanai, atsevišķu dizaina elementu un apgaismojuma ierīkošanai, haloģeneratora uzstādīšanai un personāla apmācīšanai.

KO MĒS IERĪKOJAM

Telpas ar lielisku dizainu, kurās, izmantojot „Halomed” iekārtu, tiek radīts sausa sāls aerosola mikroklimats, kas palīdz attīrīt plaušas, elpošanas ceļus, uzlabo ādas stāvokli un atbrīvo no stresa un spriedzes.

MŪSU MISIJA

Mūsdienu pasaulē tūkstošiem cilvēku dzīvo un strādā piesārņotā vidē. Piesārņojums caur elpošanas ceļiem, ādu iesūcas organismā, bojājot dzīvībai svarīgus orgānus un izraisot plaušu slimības, astmu, bronhītu u.c. Saspringtais cilvēka dzīves temps un stress samazina organisma izturību, izjauc tā imūnsistēmu, izraisa psihosomatiskas slimības. Tādēļ mūsdienu cilvēkam nepieciešams nostiprināt organisma izturību un paaugstināt iekšējās enerģijas rezerves. „Halomed” iekārta cilvēkam sniedziespēju attīrīt savus elpošanas ceļus un plaušas.

Mūsu misija – izmantojot dabīgās sāls aerosola īpašības, izstrādāt efektīvu un iedarbīgu cilvēka respiratoro orgānu aprūpes sistēmu, radīt attiecīgus līdzekļus un to izmantošanas metodes.

MĒS PIEDĀVĀJAM

„Halomed” ir izstrādājusi pasākumus, kas dod iespēju sistemātiski un efektīvi attīrīt elpošanas ceļus un plaušas. „Halomed” iekārta ne tikai ārstē, tā ir arī profilaktisks līdzeklis, kas palīdz ārstēt elpošanas ceļus, samazina saslimšanas risku un nostiprina imunitāti.

facebook